Jesteś tutaj

Archiwalne wydarzenia

Seans Filmowy ,,W rytmie Kuby"

05/10/2019 - 18:00

OSTATNIE WOLNE BILETY NA OBA SEANSE! 
Dostepne tylko na miejscu (u Jurka) - 3 na 18:00, 6 na 20:00. Cena 25zł.

  W Bielsku rzadko pojawiają się filmy o tematyce kubańskiej, o kulturze, muzyce i tańcu. A jest takich filmów sporo i powstaja kolejne. Więc... sprowadzimy je dla was! :D 

Na pierwszy film ,,W rytmie Kuby" (2018) zapraszamy już w
 sobotę, 5 października do Kina Studio. 
PREMIERA w BIELSKU! 
Będą dwa seanse: o 18:00 i 20:00, żeby każdy miał szansę się załapać, bo ilość miejsc na sali to tylko 67. 

Nowy kurs reggaetonu

24/09/2019 - 20:00

BRAK MIEJSC!! LISTA REZERWOWA

  Kubańskie tańce to nie tylko salsa. Sprawdźcie jak się tańczy reggaeton! Otwieramy nowy nabór na kurs dla nowych adeptów chcących poznać ten taniec od podstaw.


   Reggaeton to radość życia, ogromny ładunek energii, to moc i siła w każdym ruchu. Bardzo ważna jest w nim osobowość tancerza, dlatego reggaeton może być pełen uśmiechu i zabawy, zadziorny i dynamiczny lub zmysłowy, kobiecy lub męski. To zestaw mocnych ruchów, które nadadzą wyrazu Waszemu tańcu! Poprawią też koordynację i kondycję :)  I sprawią, że w tańcu będziecie wyglądać dobrze.

Dzień Otwarty z Salsą

21/09/2019 - 14:00

 

Ostatnie 5 miejsc dla panów solo!
Dla pań - BRAK MIEJSC!!

Koniec wakacji zaczyna się zbliżać, planujemy nowy sezon! 

Dzień Otwarty Szkoły - zapraszamy na 3-godzinne warsztaty salsy kubańskiej! Oczywiście gratis! I oczywiście od całkowitych podstaw :) Ilość miejsc ograniczona, konieczny wcześniejszy zapis, bo chętnych zawsze jest baaaardzo dużo! 

Zawsze chciałeś tańczyć? Jest okazja zrobić pierwszy, a nawet drugi krok. Przez trzy godziny para instruktorów nauczy Was baaardzo dużo. A wieczorem będziemy zapraszali na Salsotekę w Masce, gdzie będzie można wypróbować nowo nabyte umiejętności na parkiecie :) I jeszcze się co nieco nauczyć, bo przewidujemy gratisowe mini-lekcje, animacje i wspólne tańczenie w ruedzie.

Izolacje i rozciąganie dla mężczyzn

12/08/2019 - 19:00

 

  Nowa edycja zajęć podnoszących szybko jakość wyglądu i poziom zaawansowania w tańcu. Tym razem tylko dla panów!

   Będzie praca nad ciałem, motoryką ruchu, koordynacją, powiększeniem zakresów oraz szybkością i długością, czyli coś dla chcących przygotować porządnie swe ciało do tańca, by robiło to, co chcemy i straciło ,drewnianość'. Wzrost zaawansowania - natychmiastowy - gwarantujemy. Skoncentrujemy się nad męskim ruchem, czyli ćwiczenia będą stanowiły dobry wstęp do męskiego stylingu w tańcach kubańskich.

Wakacyjne kursy tańca

25/06/2019 - 11:00

 

  Zacznij tańczyć w wakacje! Zawsze zazdrościłeś kolegom umiejącym tańczyć? Chciałaś iść na kurs, ale nie miałaś partnera? Chcesz się poruszać, ale aerobik czy siłownia ci nie odpowiadają? Lubisz muzykę i ruch? Masz znajomych, którzy chcą nauczyć się tańczyć i nie wiedzą, gdzie iść? Tańczysz już, ale chcesz nowych wrażeń lub dodać więcej smaku do swojego tańca? Zapraszamy do nas! :) Zajęcia solo i w parach (nie trzeba mieć partnera/ki!! można zapisać się solo). Pierwsza lekcja dla nowych osób w szkole - gratis! Przyjdźcie, sprawdźcie sami. Wiek i umiejętności - nieistotne, liczą się chęci). 

Wakacyjny kurs bachaty

14/06/2019 - 19:00

UWAGA! Można dołączyć do kursu tylko 28 czerwca.

Na nowy kurs bachaty ,od 0' zapraszamy tych, którzy nie tańczyli jeszcze bachaty oraz tych, którzy znają już krok podstawowy lub więcej, ale chcieliby powtórzyć podstawy, wzbogacić swój taniec o więcej możliwości i udoskonalić go.

Practice salsowy w czerwcu

Od 13/06/2019 - 18:00 do 27/06/2019 - 19:30

 

  Znów jest!
Practice w czerwcu w czwartki!

  Dla wszystkich kursantów ze wszystkich poziomów, którym na lekcjach brakuje czasu na wytańczenie nowych figur czy tematów dajemy dodatkową możliwość wyćwiczenia tego pod okiem instruktora. Parkiet z muzyką jest Wasz! I jak najbardziej można pytać i prosić o wyjaśnienia :) Półtorej godziny pracy indywidualnej z pewnością zapewni upragnione postępy.

Zapraszamy!

Godzina: 18:00
Miejsce: Sala nad Wagą

Warsztaty Cuban Man Style

10/05/2019 - 19:15

     Coś specjalnie dla Prawdziwych Mężczyzn! ;) Jurek zaprasza na warsztaty Cuban Man Style, wyrabiające męski styl w tańcu.

     Można wziąć w nich udział, jeśli ma się za sobą kilka lekcji salsy w parach, zna kroki podstawowe i obroty. START w piątek 10 maja o 19:15 - przewidziane są cztery godzinne spotkania. Tylko 20 miejsc!

Nowy kurs - Zdrowy Kręgosłup

09/05/2019 - 11:00

 

   Zapraszamy na NOWY KURS!! Czwartek 11:00 od 9 maja!

Kręgosłup - filar całego ciała. Niestety bardzo często nie dbamy o prawidłową postawę, szczególnie podczas siedzenia lub poruszania się. Z czasem obciążenie jakie spoczywa na naszym kręgosłupie zaczyna odbijać się na zdrowiu. Bóle, a niekiedy nawet poważne dolegliwości sprawiają, że szukamy pomocy u lekarzy i fizjoterapeutów. Zapominamy, że ruch i regularnie wykonywane ćwiczenia mogą nam zapewnić sprawność i zdrowie.

Strony