Jesteś tutaj

Archiwalne wydarzenia

Pożegnanie Lata 2018 w Wiśle

Od 22/09/2018 - 11:00 do 23/09/2018 - 17:00


  Serdecznie zapraszamy na 2-dniowe Salsowe Pożegnanie Lata z warsztatami i salsoteką! Będzie się działo! Impreza ma charakter wypoczynkowo-integracyjny.
Zapraszamy tańczących z wszystkich kursów i poziomów, także z innych szkół i miast (również ich nietańczących znajomych :) !!!
Ilość miejsc ograniczona !!!

Dzień Otwarty z salsą

15/09/2018 - 14:00

 

   Uwaga! BRAK MIEJSC!!

Koniec wakacji, zaczynamy nowy sezon! 
Dzień Otwarty Szkoły - zapraszamy na 3-godzinne warsztaty salsy kubańskiej! Oczywiście gratis! I oczywiście od całkowitych podstaw :) Ilość miejsc ograniczona, konieczny wcześniejszy zapis, bo chętnych zawsze jest baaaardzo dużo! 

Zawsze chciałeś tańczyć? Jest okazja zrobić pierwszy, a nawet drugi krok. Przez trzy godziny para instruktorów nauczy Was baaardzo dużo. A wieczorem będziemy zapraszali na Salsotekę w Masce, gdzie będzie można wypróbować nowo nabyte umiejętności na parkiecie :) I jeszcze się co nieco nauczyć, bo przewidujemy gratisowe mini-lekcje, animacje i wspólne tańczenie w ruedzie.

Nowy sezon i nowe kursy tańca

Od 03/09/2018 - 16:00 do 31/10/2018 - 22:30

 

Koniec wakacji i NOWY SEZON TANECZNY - start!!

Zawsze zazdrościłeś kolegom umiejącym tańczyć? Chciałaś iść na kurs, ale nie miałaś partnera? Chcesz się poruszać, ale aerobik i siłownia ci nie odpowiadają? Masz znajomych, którzy chcą nauczyć się tańczyć i nie wiedzą, gdzie iść? Tańczysz już, ale chcesz nowych wrażeń lub dodać więcej smaku do swojego tańca? Zapraszamy do nas! :) Zajęcia solo i w parach (nie trzeba mieć partnera/-ki!! my zadbamy o to, by był/-a). Pierwsza lekcja dla nowych osób w szkole - gratis! Przyjdźcie, sprawdźcie sami. Wiek i umiejętności - nieistotne, liczą się chęci).

Wakacyjny kurs tańców użytkowych

20/07/2018 - 19:00

 

Lato i wakacje, czyli sezon wyjątkowo bogaty w imprezy oraz wesela i zachęcający do tańca. Na prośbę wielu z was otwieramy na szybko WAKACYJNY KURS TAŃCÓW UŻYTKOWYCH!
No bo jak tu nie przetańczyć całej nocy na weselu, dyskotece czy domówce? Jak nie potańczyć z mamą, ciocią czy dawno nie widzianymi, a chętnymi do zabawy wujkami? My mówimy – DA SIĘ! I zapraszamy na kurs. Może nie uczynimy z was mistrzów, ale sprawimy, że każda impreza taneczna będzie spędzana na parkiecie a nie pod ścianą czy za stołem.

Strony