Jesteś tutaj

Archiwalne wydarzenia

Wakacyjny kurs tańców użytkowych

20/07/2018 - 19:00

 

Lato i wakacje, czyli sezon wyjątkowo bogaty w imprezy oraz wesela i zachęcający do tańca. Na prośbę wielu z was otwieramy na szybko WAKACYJNY KURS TAŃCÓW UŻYTKOWYCH!
No bo jak tu nie przetańczyć całej nocy na weselu, dyskotece czy domówce? Jak nie potańczyć z mamą, ciocią czy dawno nie widzianymi, a chętnymi do zabawy wujkami? My mówimy – DA SIĘ! I zapraszamy na kurs. Może nie uczynimy z was mistrzów, ale sprawimy, że każda impreza taneczna będzie spędzana na parkiecie a nie pod ścianą czy za stołem.

Wakacyjne kursy tańca

Od 27/06/2018 - 21:00 do 01/08/2018 - 22:30

 

  Zawsze zazdrościłeś kolegom umiejącym tańczyć? Chciałaś iść na kurs, ale nie miałaś partnera? Chcesz się poruszać, ale aerobik czy siłownia ci nie odpowiadają? Masz znajomych, którzy chcą nauczyć się tańczyć i nie wiedzą, gdzie iść? Tańczysz już, ale chcesz nowych wrażeń lub dodać więcej smaku do swojego tańca? Zapraszamy do nas! :) Zajęcia solo i w parach (nie trzeba mieć partnera!! my postaramy się o to, by był/-a). Pierwsza lekcja dla nowych osób w szkole - gratis! Przyjdźcie, sprawdźcie sami. Wiek i umiejętności - nieistotne, liczą się chęci).

Taneczny prezent na Dzień Matki

Od 24/05/2018 - 18:00 do 28/05/2018 - 22:30

 

Zrób najlepszy prezent bliskiej osobie – kup Przygodę z Tańcem w Salsa-Bielsko!

Specjalnie dla MAM z okazji ich Dnia pojawiło się nowe okolicznościowe wydanie karnetu na zajęcia w Salsa-Bielsko!

Prezent obejmuje: karnet na 4 lub 10 zajęć LATINO SOLO/SALSA dla pań 50+ zapakowany w elegancką kopertę.

Warsztaty Cubano + z Erykiem - kwiecień

28/04/2018 - 14:00

 

Kwietniowa edycja!

Uczysz się salsy kubańskiej, fascynuje Cię taneczna kultura kubańska, chcesz umieć nie tylko salsę i prowadzenie w parze, ale także inne kubańskie tańce jak rumba, cha cha cha, afro, reggaeton, mambo itp. Chcesz się rozwijać, wiedzieć więcej o muzyce. Mamy coś dla Ciebie! :) To własnie program CUBANO +. Zajęcia łączą ze sobą salsę i inne kubańskie techniki. Ćwiczy się i w parach, i solo.

Nie chodziłeś jeszcze na takie zajęcia? Zapisz się i spróbuj ich! Każde warsztaty to osobna lekcja, nie musisz być na poprzednich, żeby brać udział w kolejnych.

 

Zainteresowanych prosimy O ZAPIS MAILOWY (kontakt@salsa.bielsko.pl) - chcemy zadbać o właściwe proporcje płci, bo będziemy też tańczyć w parach :) Ważne! Warsztaty są przeznaczone dla osób znających dobrze salsę kubańską w parach (mające przynajmniej roczny staż salsowy).

Dzień Otwarty

21/04/2018 - 14:00

 


  Dzień Otwarty Szkoły w nietypowej formie - zapraszamy na 3-godzinne warsztaty salsy kubańskiej! Oczywiście gratis! I oczywiście od całkowitych podstaw :) Ilość miejsc ograniczona, konieczny wcześniejszy zapis mailowy. 

Salsoteka w plenerze - Flash Mob na Rynku

07/04/2018 - 18:00


  Salsa w plenerze! Otwieramy kolejny sezon salsotek pod gołym niebem! :)

  Sobota zapowiada się bardzo słonecznie i ciepło, wykorzystujemy okazję i zapraszamy na wyjątkową wiosenną SALSOTEKĘ! 
  
  Wyjątkową, bo akurat na 7 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Rueda de Casino. Wiedzieliście o tym? Na całym świecie, gdzie tylko są amatorzy ruedy - mają się kręcić ruedowe kółka :) U nas - tym bardziej! W końcu Bielsko to kolebka i zagłębie salsy kubańskiej w Polsce, wszyscy to wiedzą ;)

Strony