Jesteś tutaj

Archiwalne wydarzenia

Warsztaty Cuban Man Style

10/08/2017 - 18:30

OSTATNIE 5 MIEJSC DO WZIĘCIA - MOŻNA DOŁĄCZYĆ NA DRUGICH ZAJĘCIACH 17.08!

     W wakacje coś specjalnie dla Prawdziwych Mężczyzn! ;) Jurek zaprasza na warsztaty Cuban Man Style, wyrabiające męski styl w tańcu.

     Można wziąć w nich udział, jeśli ma się za sobą kilka lekcji salsy w parach, zna kroki podstawowe i obroty. START już w ten czwartek - przewidziane są cztery godzinne spotkania.

Salsa dla ,,rannych ptaszków"

Od 12/07/2017 - 11:00 do 16/08/2017 - 12:00


Edycja wakacyjna!
Otwieramy poranne kursy salsy solo dla pań ,,rannych ptaszków''.

Pracujesz popołudniami? Masz czas dla siebie tylko, gdy dzieci są w szkole/przedszkolu? Wieczorne kursy są dla Ciebie za późno? 
Otwieramy grupy dla takich jak Ty :) 

poniedziałek 11:00 oraz środa 11:00
Przyjdź, sprawdź i... zakochaj się w salsie!

Roztańczone wieczory panieńskie w sezonie letnim

Od 08/07/2017 - 16:00 do 19/08/2017 - 22:00


  Lato to sezon pełen ślubów!
Zapraszamy do nas na baaardzo specjaną, kobiecą lekcję tańca (i nie tylko!) w ramach wieczoru panieńskiego.

Z myślą o kobiecych potrzebach oraz specjalnie dla przyszłej Panny Młodej i jej koleżanek przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy, oryginalny i pełen tańca.      
Gwarantujemy Wam doskonałą zabawę, która będzie niezapomnianym przeżyciem,
...i może dopiero rozgrzewką przed właściwą szaloną nocą?

Do wyboru opcje taneczne:

Wakacyjne Kursy Tańca

Od 04/07/2017 - 18:00 do 31/07/2017 - 22:00

 

  Zawsze zazdrościłeś kolegom umiejącym tańczyć? Chciałaś iść na kurs, ale nie miałaś partnera? Chcesz się poruszać, ale aerobik czy siłownia ci nie odpowiadają? Masz znajomych, którzy chcą nauczyć się tańczyć i nie wiedzą, gdzie iść? Tańczysz już, ale chcesz nowych wrażeń lub dodać więcej smaku do swojego tańca? Zapraszamy do nas! :) Zajęcia solo i w parach (nie trzeba mieć partnera!! my zadbamy o to, by był/-a). Pierwsza lekcja dla nowych osób w szkole - gratis! Przyjdźcie, sprawdźcie sami. Wiek i umiejętności - nieistotne, liczą się chęci).

Powitanie Lata 2017 - wyjazd integracyjny

Od 15/06/2017 - 14:00 do 18/06/2017 - 18:00
 
Z przykrością informujemy o decyzji o odwołaniu całości wydarzenia
Z nagłych poważnych powodów rodzinnych musimy w czwartek wyjechać do Łodzi, co uniemożliwia przeprowadzenie warsztatów, zabaw integracyjnych i salsotek w Międzybrodziu. 
 
Niestety nikt nie jest w stanie nas zastąpić, inni nasi instruktorzy w tym czasie nie mogą przejąć we wszystkie dni całości naszych obowiązków (wyjazdy urlopowe, wesela), a częściowa jednodniowa realizacja wyjazdu integracyjnego kłóci się z jego ideą i Waszymi oczekiwaniami tego, co zapowiedzieliśmy.  
Próbowaliśmy rozwiązać patową sytuację i szukaliśmy dobrego rozwiązania, ale nie znaleźliśmy :/

Berenika i Jurek

--------------------------------------------------------------------------------------
 

   Serdecznie zapraszamy na 4-dniowe Salsowe Powitanie Lata z grillowaniem, wycieczkami, warsztatami i salsoteką w Międzybrodziu Żywieckim! Będzie się działo!

Impreza ma charakter wypoczynkowo-integracyjny.
Zapraszamy tańczących z wszystkich kursów i poziomów, także z innych szkół i miast (również ich nietańczących znajomych:) !!!
Ilość miejsc ograniczona do 100 !!!

Tym razem wykorzystujemy długi weekend czerwcowy - będziemy się integrować przez aż cztery dni! Zaczynamy popołudniem w czwartek od rozmieszczenia się w ośrodku, zabaw integracyjnych itp., kończymy w niedzielne popołudnie wycieczką do Żywca i Żywieckiego Muzeum Browaru.

Zapraszamy do wzięcia udziału nie tylko osoby tańczące, możecie śmiało przyjechać ze swoimi Rodzinami i znajomymi, przewidujemy lekcję salsy dla początkujących (jeśli będą chętni). Liczy się wspólny wyjazd i dobra zabawa.

Przedweselne Warsztaty Tańców Użytkowych

Od 27/05/2017 - 14:00 do 03/06/2017 - 17:00


Ilość miejsc ograniczona! Konieczny wcześniejszy zapis i wpłata. Stan wolnych miejsc: cz. II -  3 dla pań, 3 dla panów.

  Sezon wesel ruszył! Ogłaszamy PRZEDWESELNE WARSZTATY TAŃCÓW UŻYTKOWYCH!
No bo jak tu nie przetańczyć całej nocy na weselu, czy innej imprezie rodzinnej? Chcesz potańczyć z dziewczyną, mężem, mamą, ciocią czy dawno nie widzianymi, a chętnymi do zabawy wujkami? My mówimy – DA SIĘ! I zapraszamy na kurs. Może nie uczynimy z was mistrzów, ale sprawimy, że każda impreza taneczna będzie spędzana na parkiecie a nie pod ścianą czy za stołem.

Dla kogo?
Dla wszystkich! Wiek i dotychczasowe doświadczenie taneczne nie ma znaczenia - liczy się tylko chęć! Dla par szykujących się do ślubu, dla weselnych gości oraz dla wszystkich, którzy chcą się tanecznie wybawić na każdej imprezie.

Crash Course Bachaty - kontynuacja

20/05/2017 - Od 14:00 do 17:15

 

Ilość miejsc ograniczona! Konieczny wcześniejszy zapis i wpłata. Stan wolnych miejsc: 3 dla panów. BRAK MIEJSC DLA PAŃ!

 Na Wasze życzenie - zapraszamy na crash course bachaty dla znających podstawy! 
Skierowany jest do osób, które chcą kontynuować naukę po 
naszych wiosennych warsztatach, chcących utrwalić podstawy zdobyte wcześniej na innych kursach oraz dla osób chcących uzupełnić braki przed dołączeniem do regularnego kursu  w piatki o 19:00. Wymagana znajomość całkowitych podstaw bachaty (kroków, obrotów, prowadzeń).


 Podczas trzech godzin zajęć przypomniemy sobie krótko podstawy bachaty i pójdziemy dalej ucząc się bardziej zaawansowanych kroków, body movementu oraz prowadzenia bardziej skomplikowanych kombinacji.

Dzień Otwarty z salsą

29/04/2017 - 14:00


   Dzień Otwarty Szkoły w nietypowej formie - zapraszamy na 3-godzinne warsztaty salsy kubańskiej! Oczywiście gratis! I oczywiście od całkowitych podstaw :) Ilość miejsc ograniczona, konieczny wcześniejszy zapis. Stan na piątek wolne 2 miejsca dla pań i 5 dla panów. Informacja o dostępności tylko pod tel. 506 410 353.

Zawsze chciałeś tańczyć? Jest okazja zrobić pierwszy, a nawet drugi krok. Przez trzy godziny para instruktorów nauczy Was baaardzo dużo. A wieczorem będziemy zapraszali na Salsotekę w Masce, gdzie będzie można wypróbować nowo nabyte umiejętności na parkiecie :) I jeszcze się co nieco nauczyć, bo przewidujemy gratisowe mini-lekcje, animacje i wspólne tańczenie w ruedzie.

Wiosenny crash course bachaty

Od 22/04/2017 - 14:00 do 06/05/2017 - 17:15


Informacja o stanie wolnych miejsc:
6 maja: 1 miejsce dla pań, brak miejsc dla panów.

Do rezerwacji wymagany wcześniejszy zapis i wpłata. Przyjmujemy zapisy solo (bez partnera/partnerki) oraz par.

   Serdecznie zapraszamy na wiosenną edycję crash course bachaty! 
Skierowany jest do osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z bachatą, chcących wyrównać braki w umiejętnościach na poziomie 
podstawowym lub utrwalić podstawy zdobyte wcześniej na innych kursach. 

  Program zajęć przygotowany jest tak, aby po tym etapie nauki czuć się swobodnie na parkiecie wykorzystując zdobyte umiejętności. Podczas trzech godzin zajęć będziemy pracować nad podstawową techniką tańca. Rozpoczynając od ćwiczeń rytmicznych, nauki podstawowych kroków i obrotów, poprzez naukę prowadzenia podstawowych figur aż po proste kombinacje i przejścia.

  Proponujemy aż dwa sobotnie terminy (do wyboru) - 22 kwietnia i 6 maja - obydwie grupy będą realizowały ten sam program, więc możecie wybrać dogodny dla was termin :)

Practice dla wszystkich poziomów salsy

12/04/2017 - 19:30


UWAGA!
W kwietniu praktis w nowych terminach! Zapraszamy!  26.04 parktisu nie ma!Dla wszystkich, którym na lekcjach brakuje czasu na wytańczenie nowych figur czy tematów dajemy dodatkową możliwość wyćwiczenia tego pod okiem instruktora. Parkiet z muzyką jest Wasz! I jak najbardziej można pytać i prosić o wyjaśnienia :) Półtorej godziny pracy indywidualnej z pewnością zapewni upragnione postępy.

Zapraszamy!

Termin: środy 19:30 i czwartki 21:00
Wstęp: 5zł/os
Instruktor: Jurek

Strony