Jesteś tutaj

Aktualne wydarzenia

15. SYLWESTER z SALSĄ-BIELSKO - 2017/18

Od 30/12/2017 - 17:00 do 01/01/2018 - 06:00


  Zbliża się Nowy Rok 2018, a wraz z nim JUBILEUSZOWY – 15 SYLWESTER z "Salsą-Bielsko" oraz specjalny Before z KULIGIEM w sobotę 30 grudnia!

Z racji Jubileuszu tegoroczna zabawa sylwestrowa odbędzie w nowym miejscu, w pięknej i znacznie większej
Sali Widowiskowej Domu Kultury w Kozach, dokąd wszystkich chętnych uczestników
zawiozą specjalne sylwestrowe autokary.

Przedsylwestrowe warsztaty tańców użytkowych

Od 25/11/2017 - 14:00 do 16/12/2017 - 17:00

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! 2 dla pań i 2 dla panów!


    Sylwester, Karnawał i Studniówki już coraz bliżej! Zatem ogłaszamy PRZEDSYLWESTROWE WARSZTATY TAŃCÓW UŻYTKOWYCH!

No bo jak tu nie przetańczyć całej nocy? Chcesz potańczyć z dziewczyną, mężem, mamą, ciocią czy dawno nie widzianymi, a chętnymi do zabawy wujkami? My mówimy – DA SIĘ! I zapraszamy na kurs. Może nie uczynimy z was mistrzów, ale sprawimy, że każda impreza taneczna będzie spędzana na parkiecie, a nie pod ścianą czy za stołem. Sposób sprawdzony przez uczestników takich warsztatów w ubiegłych latach!

Dla kogo?
Dla wszystkich! Wiek i dotychczasowe doświadczenie taneczne nie ma znaczenia - liczy się tylko chęć! Dla maturzystów, par szykujących się do ślubu, dla weselnych gości oraz dla wszystkich, którzy chcą się tanecznie wybawić na Sylwestrze lub każdej imprezie.

Nowy kurs reggaetonu od podstaw

Od 14/11/2017 - 20:00 do 28/11/2017 - 21:00

  OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - 5!

Kubańskie tańce to nie tylko salsa. Zobaczcie jak się tańczy reggaeton! 

   Reggaeton to radość życia, ogromny ładunek energii, to moc i siła w każdym ruchu. Bardzo ważna jest w nim osobowość tancerza, dlatego reggaeton może być pełen uśmiechu i zabawy, zadziorny i dynamiczny lub zmysłowy, kobiecy lub męski. To zestaw mocnych ruchów, które nadadzą wyrazu Waszemu tańcu! Poprawią też koordynację i kondycję :) 

Muzycznie pochodzi z Puerto Rico, ale na Kubie szybko się przyjął się i ewoluował w bardziej melodyjną wersję. Często reggaertonowy bit, czyli dem bow pojawia się w utworach salsowych, przekształcając je w salsaton. Warto wtedy dołożyć wstawkę taneczną w reggaetonowym stylu, ubarwiając swój taniec. 

Salsoteka - spotkanie wigilijne

16/12/2017 - 20:00


Zgodnie z bielską tradycją zapraszamy wszystkich salseros na ostatnią przed Świętami salsotekę i jednocześnie spotkanie wigilijne, na której będzie okazja do złożenia życzeń osobom, które znamy z kursów, naszych wspólnych imprez czy wyjazdów. W końcu salseros to taka duża rodzina :)

Dodatkowe atrakcje zapewni banda św. Mikołaja i szalone renifery :P

Do zobaczenia!

Nowe Kursy na Nowy Rok 2018

04/12/2017 - 15:15

 

Chcesz zacząć tanecznie Nowy Rok? Zapraszamy!

Na styczeń i luty proponujemy mnóstwo nowych kursów :) Zajęcia solo i w parach (nie trzeba mieć partnera/-ki, my zadbamy o to, by był/-a). Pierwsze lekcja dla nowych osób w szkole - gratis!
Przyjdźcie, sprawdźcie sami. Wiek i umiejętności - nieistotne, liczą się chęci.