Jesteś tutaj

Aktualne wydarzenia

Sylwester 2018 /2019

31/12/2018 - 20:00

Ważne! Wejściówki są dostępne dopóki nie napiszemy o ich braku.

  Zbliża się Nowy Rok 2019, a wraz z nim kolejny 
XVI SYLWESTER z "Salsą-Bielsko"
oraz specjalny Before z KULIGIEM w sobotę 29 grudnia!

  Tegoroczna zabawa sylwestrowa odbędzie jak przed rokiem, w pięknej i przestronnej
Sali Widowiskowej Domu Kultury w Kozach, dokąd (i z powrotem po imprezie) wszystkich chętnych uczestników
zawiozą specjalne sylwestrowe autokary.

Przedsylwestrowe warsztaty tańców użytkowych

Od 24/11/2018 - 14:00 do 08/12/2018 - 17:00


Wolne miejsca: 5 dla pań, 6 dla panów.
 
   Sylwester, Karnawał i Studniówki już coraz bliżej! Zatem ogłaszamy PRZEDSYLWESTROWE WARSZTATY TAŃCÓW UŻYTKOWYCH!

No bo jak tu nie przetańczyć całej nocy? Chcesz potańczyć z dziewczyną, mężem, mamą, ciocią czy dawno nie widzianymi, a chętnymi do zabawy wujkami? My mówimy – DA SIĘ! I zapraszamy na kurs. Może nie uczynimy z was mistrzów, ale sprawimy, że każda impreza taneczna będzie spędzana na parkiecie, a nie pod ścianą czy za stołem. Sposób sprawdzony przez uczestników takich warsztatów w ubiegłych latach!

Dla kogo?
Dla wszystkich! Wiek i dotychczasowe doświadczenie taneczne nie ma znaczenia - liczy się tylko chęć! Dla maturzystów, par szykujących się do ślubu, dla weselnych gości oraz dla wszystkich, którzy chcą się tanecznie wybawić na Sylwestrze lub każdej imprezie.

Nowa edycja - izolacje i rozciąganie

05/11/2018 - 19:00

 

Uwaga! Ostatnie 5 miejsc! 

Nowa edycja zajęć podnoszących szybko jakość wyglądu i poziom zaawansowania w tańcu. Polecamy paniom i panom. 

   Będzie praca nad ciałem, motoryką ruchu, koordynacją, powiększeniem zakresów oraz szybkością i długością, czyli coś dla chcących przygotować porządnie swe ciało do tańca, by robiło to, co chcemy i straciło ,drewnianość'. Wzrost zaawansowania - natychmiastowy - gwarantujemy. 

Nowe kursy reggaetonu

11/10/2018 - 18:15

 

 Trzy ostatnie miejsca!!

  Kubańskie tańce to nie tylko salsa. Sprawdźcie jak się tańczy reggaeton! Otwieramy nowy nabór na kurs dla nowych adeptów chcących poznać ten taniec od podstaw.

   Reggaeton to radość życia, ogromny ładunek energii, to moc i siła w każdym ruchu. Bardzo ważna jest w nim osobowość tancerza, dlatego reggaeton może być pełen uśmiechu i zabawy, zadziorny i dynamiczny lub zmysłowy, kobiecy lub męski. To zestaw mocnych ruchów, które nadadzą wyrazu Waszemu tańcu! Poprawią też koordynację i kondycję :)  I sprawią, że w tańcu będziecie wyglądać dobrze.

Zdrowy kręgosłup - jesienny grafik

Od 11/09/2018 - 10:00 do 30/10/2018 - 19:00

 

OD WRZEŚNIA NOWA EDYCJA ZAJĘĆ!!

   Kręgosłup - filar całego ciała. Niestety bardzo często nie dbamy o prawidłową postawę, szczególnie podczas siedzenia lub poruszania się. Z czasem obciążenie jakie spoczywa na naszym kręgosłupie zaczyna odbijać się na zdrowiu. Bóle, a niekiedy nawet poważne dolegliwości sprawiają, że szukamy pomocy u lekarzy i fizjoterapeutów. Zapominamy, że ruch i regularnie wykonywane ćwiczenia mogą nam zapewnić sprawność i zdrowie.