Jesteś tutaj

Aktualne wydarzenia

Practice dla wszystkich poziomów salsy

Od 21/08/2017 - 18:00 do 18/09/2017 - 19:30


Practice wraca! :)

Dla wszystkich, którym na lekcjach brakuje czasu na wytańczenie nowych figur czy tematów dajemy dodatkową możliwość wyćwiczenia tego pod okiem instruktora. Parkiet z muzyką jest Wasz! I jak najbardziej można pytać i prosić o wyjaśnienia :) Półtorej godziny pracy indywidualnej z pewnością zapewni upragnione postępy.


Zapraszamy!

Termin: poniedziałki 18:00 (tylko do połowy września).
Wstęp: 5zł/os
Instruktor: Jurek

Zalecane przyjście w parach :)

Letni Crash Course Bachaty

26/08/2017 - Od 14:00 do 17:15   Serdecznie zapraszamy na wakacyjną edycję crash course bachaty! 
Skierowany jest do osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z bachatą, chcących wyrównać braki w umiejętnościach na poziomie 
podstawowym lub utrwalić podstawy zdobyte wcześniej na innych kursach. 

  Program zajęć przygotowany jest tak, aby po tym etapie nauki czuć się swobodnie na parkiecie wykorzystując zdobyte umiejętności. Podczas trzech godzin zajęć będziemy pracować nad podstawową techniką tańca. Rozpoczynając od ćwiczeń rytmicznych, nauki podstawowych kroków i obrotów, poprzez naukę prowadzenia podstawowych figur aż po proste kombinacje i przejścia.

Dzień Otwarty z salsą

09/09/2017 - Od 14:00 do 17:15


   Dzień Otwarty Szkoły w nietypowej formie - zapraszamy na 3-godzinne warsztaty salsy kubańskiej! Oczywiście gratis! I oczywiście od całkowitych podstaw :) Ilość miejsc ograniczona, konieczny wcześniejszy zapis. 

Zawsze chciałeś tańczyć? Jest okazja zrobić pierwszy, a nawet drugi krok. Przez trzy godziny para instruktorów nauczy Was baaardzo dużo. A wieczorem będziemy zapraszali na Salsotekę w Masce, gdzie będzie można wypróbować nowo nabyte umiejętności na parkiecie :) I jeszcze się co nieco nauczyć, bo przewidujemy gratisowe mini-lekcje, animacje i wspólne tańczenie w ruedzie.

Zdrowy kręgosłup

01/09/2017 - 10:00


OD WRZEŚNIA NOWE TERMINY SPOTKAŃ!!

   Kręgosłup - filar całego ciała. Niestety bardzo często nie dbamy o prawidłową postawę, szczególnie podczas siedzenia lub poruszania się. Z czasem obciążenie jakie spoczywa na naszym kręgosłupie zaczyna odbijać się na zdrowiu. Bóle, a niekiedy nawet poważne dolegliwości sprawiają, że szukamy pomocy u lekarzy i fizjoterapeutów. Zapominamy, że ruch i regularnie wykonywane ćwiczenia mogą nam zapewnić sprawność i zdrowie.