Jesteś tutaj

Aktualne wydarzenia

Kontynuacja 3 - Jesienny Crash Course Bachaty

21/10/2017 - 14:00
UWAGA!
Z powodu zbyt małej ilości partnerów warsztaty przeniesione na 4 listopada. Czyli nadal można się zapisać :)
Na Wasze życzenie - zapraszamy na crash course bachaty dla znających podstawy! 
Skierowany jest do osób, które chcą kontynuować naukę po naszych wiosennych i letnich warsztatach, chcących utrwalić podstawy zdobyte wcześniej na innych kursach oraz dla osób chcących uzupełnić braki przed dołączeniem do regularnego kursu w piątki o 19:00. Wymagana znajomość całkowitych podstaw bachaty (kroków, obrotów, prowadzeń). Fajnie, jeśli umiecie coś więcej ;)
 
Podczas trzech godzin zajęć przypomniemy sobie krótko podstawy bachaty i pójdziemy dalej ucząc się bardziej zaawansowanych kroków, body movementu oraz prowadzenia bardziej skomplikowanych kombinacji.

Warsztaty columbia i afro man style

17/10/2017 - 20:00

     Tym razem Berenika zaprasza panów na warsztaty Columbia i Afro Man Style, wyrabiające męski styl w tańcu.

     Można wziąć w nich udział, jeśli ma się za sobą kilka lekcji salsy w parach, zna kroki podstawowe i obroty. START już w ten wtorek - przewidziane są cztery godzinne spotkania.


  Na zajęciach zajmiemy się tym, na co nie ma czasu podczas standardowych zajęć z salsy kubańskiej w parach! Czyli:
- dynamiką, koordynacją i techniką tańca,
- kubańskim męskim stylem w salsie, 
- elegancją ruchu w tańcu,
- ozdobnikami do zastosowania w tańczeniu w parach pochodzących z columbii i afro, czyli najbardziej podkreślających męski ruch tańców kubańskich,
- słuchaniem muzyki, by dawała nam więcej przyjemności i możliwości interpretacji jej ruchem.

Nowa edycja - izolacje i rozciąganie

Od 09/10/2017 - 19:00 do 30/10/2017 - 20:00

UWAGA! OSTATNIE 2 WOLNE MIEJSCA!

   Nowa edycja zajęć podnoszących szybko jakość wyglądu i poziom zaawansowania w tańcu. Polecamy paniom i panom. 

   Będzie praca nad ciałem, motoryką ruchu, koordynacją, powiększeniem zakresów oraz szybkością i długością, czyli coś dla chcących przygotować porządnie swe ciało do tańca, by robiło to, co chcemy i straciło ,drewnianość'. Wzrost zaawansowania - natychmiastowy - gwarantujemy. 

  Poziom zajęć: open, czyli dla każdego. Nie ma znaczenia, ile czasu tańczy się salsę czy inny taniec i czy w ogóle się tańczy :) Można dołączyć w każdej chwili do grupy - każde zajęcia to osobna lekcja. W celu osiągnięcia dobrego efektu zalecana systematyczność :)

Nowy kurs reggaetonu od podstaw

24/10/2017 - 20:00

  Kubańskie tańce to nie tylko salsa. Zobaczcie jak się tańczy reggaeton! 

   Reggaeton to radość życia, ogromny ładunek energii, to moc i siła w każdym ruchu. Bardzo ważna jest w nim osobowość tancerza, dlatego reggaeton może być pełen uśmiechu i zabawy, zadziorny i dynamiczny lub zmysłowy, kobiecy lub męski. To zestaw mocnych ruchów, które nadadzą wyrazu Waszemu tańcu! Poprawią też koordynację i kondycję :) 

Muzycznie pochodzi z Puerto Rico, ale na Kubie szybko się przyjął się i ewoluował w bardziej melodyjną wersję. Często reggaertonowy bit, czyli dem bow pojawia się w utworach salsowych, przekształcając je w salsaton. Warto wtedy dołożyć wstawkę taneczną w reggaetonowym stylu, ubarwiając swój taniec. 

Przedsylwestrowe warsztaty tańców użytkowych

Od 25/11/2017 - 14:00 do 16/12/2017 - 17:00


    Sylwester, Karnawał i Studniówki już za parę miesięcy! Zatem ogłaszamy PRZEDSYLWESTROWE WARSZTATY TAŃCÓW UŻYTKOWYCH!

No bo jak tu nie przetańczyć całej nocy? Chcesz potańczyć z dziewczyną, mężem, mamą, ciocią czy dawno nie widzianymi, a chętnymi do zabawy wujkami? My mówimy – DA SIĘ! I zapraszamy na kurs. Może nie uczynimy z was mistrzów, ale sprawimy, że każda impreza taneczna będzie spędzana na parkiecie, a nie pod ścianą czy za stołem. Sposób sprawdzony przez uczestników takich warsztatów w ubiegłych latach!

Dla kogo?
Dla wszystkich! Wiek i dotychczasowe doświadczenie taneczne nie ma znaczenia - liczy się tylko chęć! Dla maturzystów, par szykujących się do ślubu, dla weselnych gości oraz dla wszystkich, którzy chcą się tanecznie wybawić na Sylwestrze lub każdej imprezie.

Intensywny Sylwestrowy Kurs Tańców Użytkowych

02/11/2017 - 18:00


   Zbliża się Sylwester i karnawał, czyli sezon wyjątkowo bogaty w imprezy i zachęcający do tańca. Na prośbę wielu z was otwieramy na szybko INTENSYWNY SYLWESTROWY KURS TAŃCÓW UŻYTKOWYCH!
No bo jak tu nie przetańczyć całej nocy na Sylwku, weselu, dyskotece czy studniówce? Jak potańczyć z mamą, ciocią czy dawno nie widzianymi, a chętnymi do zabawy wujkami, gdy zna się tylko salsę? My mówimy – DA SIĘ! I zapraszamy na kurs. Może nie uczynimy z was mistrzów, ale sprawimy, że każda impreza taneczna będzie spędzana na parkiecie a nie pod ścianą czy za stołem.

Dla kogo?
dla wszystkich! wiek i umiejętności nieistotne :)

Practice salsowy w październiku

05/10/2017 - 18:00


Practice nadal w grafiku w czwartek o 18:00 :)

Dla wszystkich, którym na lekcjach brakuje czasu na wytańczenie nowych figur czy tematów dajemy dodatkową możliwość wyćwiczenia tego pod okiem instruktora. Parkiet z muzyką jest Wasz! I jak najbardziej można pytać i prosić o wyjaśnienia :) Półtorej godziny pracy indywidualnej z pewnością zapewni upragnione postępy.

Zdrowy kręgosłup

01/09/2017 - 10:00


OD WRZEŚNIA NOWE TERMINY SPOTKAŃ!!

   Kręgosłup - filar całego ciała. Niestety bardzo często nie dbamy o prawidłową postawę, szczególnie podczas siedzenia lub poruszania się. Z czasem obciążenie jakie spoczywa na naszym kręgosłupie zaczyna odbijać się na zdrowiu. Bóle, a niekiedy nawet poważne dolegliwości sprawiają, że szukamy pomocy u lekarzy i fizjoterapeutów. Zapominamy, że ruch i regularnie wykonywane ćwiczenia mogą nam zapewnić sprawność i zdrowie.

Halloween 2017

28/10/2017 - 21:00


Tradycyjna salsoteka w Masce na Halloween!

Kto już był, ten wie, że to najbardziej klimatyczne miejsce na tego typu imprezę. Co roku przyciąga zaprzyjaźnionych salseros z wielu miast i wiele halloweenowych stworzeń ;)

Zatem widzimy się w sobotę, 28 października o 21:00:)

W Święto Duchów oczywiście przebieramy się! W programie jak zawsze konkursy z cennymi nagrodami: