Jesteś tutaj

Poziomy kursów

Na kursy tańca ,od 0' (oznaczone ,NOWY! ZAPISY!') - wymagamy zapisu przez formularz zgłoszeniowy.
Jeśli chcesz dołączyć do grupy innej niż ,od 0' - zadzwoń do nas (506 410 353)!
Na kursy bachaty ,od 0' zapraszamy tylko osoby tańczące salsę.GRUPA ''OD ZERA''

Dla osób bez doświadczenia w danym tańcu lub dla chcących powtórzyć całkowite podstawy.
Obejmuje pierwsze 2-4 zajęcia (w zależności od grupy). W tym czasie można jeszcze dołączyć bez żadnej wcześniejszej styczności z danym tańcem.


GRUPA POCZĄTKUJĄCA

Grupa dla osób znających podstawy danego tańca. Poziom rozpoczyna się od 3-4 zajęć danego kursu. Czas trwania i wejścia na poziom wyżej wyznaczany jest przez instruktorów danej grupy – zwykle trwa ok.12 miesięcy Każda grupa idzie nieco innym tempem – wszystko zależy od uczestników.
 

GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA

Aby dołączyć do danego kursu trzeba mieć za sobą co najmniej rok doświadczenia w danym tańcu i zgodę instruktora. Należy swobodnie poruszać się w tańcu, umieć dobrze prowadzić/podążać w parze, znać obowiązujący na grupie początkującej zestaw kroków, figur, rytmów oraz typowy ruch ciała. Czas trwania poziomu wyznaczany jest przez instruktora – zwykle trwa około 12 miesięcy. Kończąc kurs grupa powinna być po minimum dwóch latach edukacji w danej technice.

GRUPA ZAAWANSOWANA

Aby dołączyć trzeba mieć dwuletni staż i pozwolenie instruktora. Należy mieć duże doświadczenie w danej technice, swobodę tańca, świadomość ciała oraz muzyki. Uczestnik powinien wykazywać umiejętności obserwacji oraz samodyscypliny.

OPEN

Grupa otwarta dla każdego. Najczęściej grupa solowa. Zawsze można dołączyć i spróbować.